بنام خدا

                                                                                                                                    HOMEYBOX     

 در سال 1330   مرحوم عباس آقامرشدی با دست فروشی اولين تجربه خود را در زمينه فروش کالا آغاز نموده و در ادامه به عنوان يکی از اولين اعضاء قديمی اتحاديه منسوجات در تهران اقدام به تأسيس فروشپاه قماش شاد نموده و با ارائه محصولات روز برپايه کيفيت و تنوع، محصولات و خدمات مناسب وشايسته خريداران را سرلوحه کار خود قرار داد .لذا افتخار داشتن مشتريانی از عمده مناطق تهران در فروشگاه محلی خود را داشته و با افتخار سه نسل از خانوادهای تهرانی از مادربزرگ و پدربزرگ تا نوه از يک خانواده مشتريان فروشگاه  مرشدی بوده اند .بعد از فوت آن مرحوم بنا به وصيت و حفظ خط مشی اصلی بر پايه رضايت مشتری  فرزند منتخب وی ادامه کار آن مرحوم را متناسب با وصيت و محصولات و ابزار روز دنيا تحت عنوان فروشگاه هومی باکس به عنوان برنامه اصلی خود در دست انجام داشته است . 

لذا حفظ رضايت مشتريان قديمی و جذب مشتريان جديد در اقلام با کيفيت و قيمتهای مناسب و روحيه شاد مصرف کنندگان اولويت اصلی فروشگاه هومی باکس است. 

       نمایندگی تشک رویال در ایران namayandegiroyal

شرکت تشک رویال  با داشتن جدید ترین تکلونوژی روز و دانش فنی و تجربه بیشینه خود هم اکنون با بیش از40 نمایندگی فعال در سطح کشور اقدام به عرضه محصولات خود می نماید.

دسترسی سریع برای آدرس نمایندگیهای تشک رویال و قیمت در ادامه:


   رفتن به صفحه اصلی هومی باکس  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  آدرس نمایندگی های تشک رویال  کیلیک  کنید      


  قیمت تشک رویال کیلیک نمایید