بنام خدا

                                                                                                                                    HOMEYBOX     

 در سال 1330   مرحوم عباس آقامرشدی با دست فروشی اولين تجربه خود را در زمينه فروش کالا آغاز نموده و در ادامه به عنوان يکی از اولين اعضاء قديمی اتحاديه منسوجات در تهران اقدام به تأسيس فروشپاه قماش شاد نموده و با ارائه محصولات روز برپايه کيفيت و تنوع، محصولات و خدمات مناسب وشايسته خريداران را سرلوحه کار خود قرار داد .لذا افتخار داشتن مشتريانی از عمده مناطق تهران در فروشگاه محلی خود را داشته و با افتخار سه نسل از خانوادهای تهرانی از مادربزرگ و پدربزرگ تا نوه از يک خانواده مشتريان فروشگاه  مرشدی بوده اند .بعد از فوت آن مرحوم بنا به وصيت و حفظ خط مشی اصلی بر پايه رضايت مشتری  فرزند منتخب وی ادامه کار آن مرحوم را متناسب با وصيت و محصولات و ابزار روز دنيا تحت عنوان فروشگاه هومی باکس به عنوان برنامه اصلی خود در دست انجام داشته است . 

لذا حفظ رضايت مشتريان قديمی و جذب مشتريان جديد در اقلام با کيفيت و قيمتهای مناسب و روحيه شاد مصرف کنندگان اولويت اصلی فروشگاه هومی باکس است. 

تجربه ما پیش کش اعتماد شماست

       نمایندگی تشک رویال در ایران namayandegiroyal

شرکت تشک رویال  با داشتن جدید ترین تکلونوژی روز و دانش فنی و تجربه بیشینه خود هم اکنون با بیش از40 نمایندگی فعال در سطح کشور اقدام به عرضه محصولات خود می نماید.

دسترسی سریع برای آدرس نمایندگیهای تشک رویال و قیمت در ادامه:


   رفتن به صفحه اصلی هومی باکس  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  آدرس نمایندگی های تشک رویال  کیلیک  کنید      


  قیمت تشک رویال کیلیک نمایید